لوازم خانگی

طرح چندفروشندگی بکائی

چندفروشندگی لوازم خانگی

چندفروشندگی چیست؟

وب سایت هایی که دارای قابلیت چندفروشندگی هستند ، وب سایتی می باشد که محصولات آن توسط چندین فروشنده معتبر و احراز هویت شده انتخاب شدند تا بتواند تمام نیاز های شما را در آن صیف برطرف سازد.فروشگاه لوازم خانگی بکائی دارای قابلیت چند فروشندگی می باشد که اگر شما فروشنده لوازم خانگی باشید میتوانید به راحتی در سایت به صورت فروشنده ثبت نام کنید و محصولات خود را بر روی سایت قرار داده و به فروش برسانید.

اینکار باعث می شود تا کسب و کار شما به سرعت رشد کند و از اعتبار سایت دیگر برای فروش محصولات خود استفاده نمایید تا بتوانید به سرعت در کسب و کار اینترنتی خود پیشرفت کنید. طرح چند فروشندگی لوازم خانگی باعث می شود تا فروشنده ها مشتریان خود را به سمت سایت هدایت بکنند و این کار باعث اعتبار ساید مبدا و همچنین بالا رفتن فروش شما می شود.

قرار دادن محصول توسط فروشنده

یکی از برتری های سایت های چندفروشندگی این می باشد که شما خودتان به راحتی می توانید محصولات را در سایت قرار دهید و قیمت و توضیحات را خودتان وارد کنید و بر روی محصولات و انبار مجازی خود مدیریت داشته باشید.

چگونه فروشندگان دیگر را برای ثبت نام در سایت چند فروشندگی تشویق کنیم؟

اگر صاحب یک فروشگاه می باشید و یا در طرح چندفروشندگی سایت لوازم خانگی بکائی ثبت نام کردید ، میتوانید از روش های مختلف بازار یابی استفاده کنید تا مشتریان خود را به سمت فروشگاه آنلاین خود هدایت کنید تا بتوانید فروش خود را چندین برابر کنید .

یکی ازین موارد روشی می باشد که سعی کنید کاربر را متوجه کنید که خرید از سایت به صرفه تر از خرید حضوری می باشد.برای مثال میتوانید کمیسیون کمتری دریافت بکنید و در قبالش از فروش بیشتر استفاده نمایید.

یکی از خدماتی که سایت بکائی در اختیار فروشنده های خود قرار میدهید ، مشاوره رایگان برای فروشنده ها می باشد که میتوانید با در ارتباط گرفتن با مشاوره ، از تجربیات چندین ساله آن استفاده نمایید و راه های کسب و کار آنلاین و به درآمد رسیدن با سرعت بالا برخوردار شوید.

چگونه در طرح چند فروشندگی بکائی ثبت نام بکنم؟

دوستان و فروشنده های عزیز لوازم خانگی که قصد دارد در فروشگاه لوازم خانگی بکائی صاحب صفحه اختصاصی بشوند و محصولات خود را در سایت قرار داده و مدیریت بکنند ، در ادامه با ما همراه باشند :

برای این مورد ابتدا باید با دستگاه خود بر روی قسمت “فروشنده شوید” کلیک نمایید .(این موضوع در گوشی موبایل هم به همین شکل می باشد).

طرح چند فروشندگی لوازم خانگی

طرح چند فروشندگی لوازم خانگی

سپس در صفحه باز شده میتوانید اطلاعات کامل و اسم فروشگاه آنلاین خود را بسازید و ثبت بکنید . سپس منتظر نمایید تا همکاران ما به سرعت اطلاعات شما را برسی نمایند و فروشگاه شما را در سایت ثبت نمایند.

ثبت نام فروشگاه لوازم خانگی

همین لحظه میتوانید ثبت نام خود را در فرم زیر انجام دهید .

https://bokaei.ir/shop/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *